به نام حق

ترانزیت ۱۴/تیر/۱۴۰۲  ۷ جولای ۲۰۲۳

 

تو این پست اسمان در حالی که لیلیث و کایرن و ونوس رو بررسی میکنیم نگاهی میکنیم و انرژی ای که ترانزیت این روز ها ازاد کردن رو بررسی میکنیم.

 

با تعاملی که بین مرکوری و کایران رخ داده:

احساس درد و اصطکاک از ناحیه زخم ها و اسیب هایی که هنوز حل نکردین، خواهید کرد . این فشار هشداریه برای بهبودی! روی این احساسات وقت بذارین تا شفا پیدا کنید. همچنین ارتباط با افرادی در طول این دوره میتونه بخش هایی از روان شمارو اشکار کنه که نیاز به شفای درون داره و مراقب کسانی که باهاشون در ارتباط هستین باشین تا اسیب به شما نزنن!

 

زاویه حمایتی کایرن و ماه :

رو به رو شدن با درد های عاطفی رو راحت تر میکنه و ارتباط با زخم هارو اسونتر میکنه از طرفی وجود کایرن در حوت مراقبت بیشتر از فریب ها رومیطلبه و ممکنه در خیالات غرق بشین  ولی با تمرکز و اگاهی و به کمک انرژی ماه درمان رو پیدا کنید! همچنین ممکنه  احساس کنید مادر و افراد خانه نیاز به حمایت دارن.

دوره خوبیه برای برون ریزی احساسات و شفای خاطرات و اسیب های گذشته

 

زاویه حمایتی دیگه ای که بین کایرن و ونوس رخ داده:

به شما اسیب های روابط عاطفی رو یاداور میشه نیاز به عدالت در شما ریشه میزنه و زخم های زنانه و انرژی یین خودشو بروز میده در صورت شفا این انرژی برای شما تبدیل به عشق میشود.

تعاملی که بین  لیلیث و ونوس شکل گرفته:

یاد اور میشه مراقب کسانی که باهاشون رفت و امد میکنید باشید ،مراقب فریبکاری ها و کسانی که قصد سواستقاده جنسی و عاطفی از شما رو دارن باشید. این روزها این مشکلات بیشتر شدن

 

زاویه نحس بین ونوس و اورانوس :

اتفاقات ناگوار بخصوص برای زنان میشه. همچنین رسیدن ونوس به نقطه گاندانتا  ناارامی هایی رو برای خانم ها ایجاد میکنه با شاکله هایی که این روز ها ونوس ساخته شمار تصادفات  هم افزایش پیدا میکنه.

 

تقابلی که بین لیلیث و ماه داریم :

پذیرش مارو نسبت به دیگران سخت تر میکنه و روی ارامش ما سایه میندازه، تشخیص موقعیت هارو سخت میکنه و مسمومیت و فریبکاری رو افزایش میده.

 

با تعاملی که به زودی بین قمر و ژوپیتر تشکیل میشه بیخیال تر و بی نظم نسبت به وقایع میشیم که تو این دوره به ضرر ماست!

 

شفا در زخم هایمان هست

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top