ونوس در استرولوژی

ونوس

عنصر : آب
برج هبوط : سنبله
برج شرف: حوت
بیت الکوکب یا بیت سروری:ثور و میزان

ونوس ، ساحره ی اسمان ها

چاکرا: خاجی

ونوس سیاره تحقق دنیوی است.ظرفیت خلق کردن انچه که میخواهیم میدهد.
یک ونوس خوب به فرد اجازه می دهد کارهایی را انجام دهد که منجر به احساس موفقیت فردی و جهانی می شود.نشان دهنده ظرفیت فرد برای وفاداری و ثبات قدم است. بنابراین ونوس قوی، باعث میشه به افراد، شرایط و مسیر زندگی که از احساس رضایت ذاتی او پشتیبانی می کند، وفادار بماند.

ونوس ضعیف یا آسیب دیده باعث میشود فرد در انتخاب هایش به نتایج عدم رضایت برسد یا به هیچ نوع شادی در دنیای واقعی منجر نمی شود. ممکن است شخص اغلب زمان و منابعی را به افراد، شرایط و ایدئولوژی هایی اختصاص دهد که همیشه فرد را ناامید می کند. همپچنین به فرد میتواتد بینش قوی از چگونگی اتفاق افتادن شرایط زندگی یدهد، اما این بینش به او کمک چندانی نمیکند.

 

 

 عشق بدون وابستگی

همچنین زهره سیاره هماهنگی، تعادل و سازش است، تنفر شدیدی از اختلاف یا درگیری دارد. درک خوبی از رنگ، فرم و زیبایی و در نتیجه عشق به هنر می دهد. زهره طبیعتی اجتماعی، دوستانه و دلسوز دارد، اما اگر در موقعیت بد قرار بگیرد، فرد را تنبل، بلاتکلیف و بیش از حد وابسته به دیگران می کند. با طیف وسیعی از احساسات همراه است و می تواند از یک سو باعث ایجاد حس شهوانی و اغراق از خود و از سوی دیگر به طبیعتی عاشقانه، ملایم و دوست داشتنی شود.

شادی، ثروت، و لذت بردن از چیزهای خوب در زندگی – همچنین وسایل حمل و نقل (مانند ماشین یا قایق)، کاریزما، سلیقه خوب، اشتیاق، اروتیسم و لذت های جنسی.
نشان دهنده شریک ازدواج در طالع یک مرد است.
زهره بر موسیقی، احساسات و موارد تجملاتی، رنگ و عطر حاکم است.
وقتی زهره قوی باشد، فرد را بارور و جذاب می کند. به ویژگی ها، اندام متناسب و چشمان درشت جذابیت و زیبایی می بخشد. اگر بیش از حد قوی باشد، می تواند حسی بیش از حد یا طبیعتی به شدت زنانه ایجاد کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top