ایموشن کد

ایموشن کد چیست ؟

با یادگیری ایموشن کد عامل تمام مشکلاتمون و از ضمیر ناخودآگاهمون بپرسید و اون و رها کنید .

رهایی از احساسات گیر افتاده غم ترس نفرت خشم و شناسایی عوامل عدم موفقیت مالی ،شغلی،پیشرفت زندگی

شناسایی عوامل بیماریهای گوارشی ترس و اضطراب ریشه هر عاملی که باعث بیماری شده دردهای عضلانی درد های شکمی سردرد ها بیماریهای پوستی

 

 

با استفاده از جدول ایموشن احساسات را از طریق تست عضله یا شاقول پیدا و توسط آهنربا رها میکنیم .

 

در ایموشن کد آزاد سازی احساسات منفی در جهت مریدن های اصلی بدن توسط آهنربا انجام میگیره .

 

 

قلب مرکز و هسته وجود انسان است جالبه بدونید که طبق تحقیقات دانشمندان قلب دستگاه عصبی پیچیده و امواج الکترومغناطیس مختص به خودش را دارد که منجر به ایجاد شاخه ای جدید به نام کاردیوگرافی شد. واقعیت این است که همه ما دو مغز داریم. دانشمندان در کمال تعجب متوجه شدند “مغزی که در سر ما است” از دستورات “مغزی که در قلب ما است” تبعیت میکنه.

 

قلب شعور ویژه ی خودش رو دار میتونه حس کنه و به یاد بیاره. شواهد زیادی هست مبنی بر این که قلب خاطرات و احساسات را در خودش حفظ میکنه. تعداد زیادی از گیرنده های قلب پیوندی از علاقه به غذاها و نوشیدنی های جدید و همین طور تغییر دستخط و سلیقه در انتخاب موسیقی و خاطراتی که به نظر میرسه به آنها تعلق نداره خبر دادن.

ذهن ناخودآگاه می‌دونه که باید از قلب که هسته حساس وجود هست، به هر طریقی محافظت کنه. تا حالا احساس کردی که قلبت شکسته یا درد میکنه؟ یا تا حالا برات پیش آمده که حس کنی برای محافظت از خودت در برابر وضعیتهای ناخوشایند باید “یه دیوار دور احساساتت علم کنی” در ایموشن کد به این نوع دیوار دیوار قلبی میگن. ضمیر ناخودآگاه محدودیتی نمیشناسه، گاهی اوقات از انرژی این احساسات گیر افتاده برای ساخت سپر و محافظی به دور قلب استفاده میکنه.

 

اگر دیوار قلبی داشته باشی نمیتونی آن طور که باید عشق بورزی. چون انرژی عشقی که در قلبت هست نمیتونه ازش بگذره و عشقی هم که از دیگران به سوی شما ساطع میشه تا حدی با مانع روبرو میشه. به خاطر وقایع ناخوشایندی که پیش آمده بحدی جدی بودن که باعث درد جسم شده به همین خاطر ایجاد دیوار قلبی در آن زمان منطقی بنظر میامد ، ولی اگر این دیوار را رها نکنی تا حدی از دیگران جدا میشی و کمتر میتونی با مردم ارتباط واقعی برقرار کنی حتی کسانی که خیلی دوستشون داری.

 

ضمیر ناخودآگاه چیست ؟

ذهن ما انسانها از دو بخش خوداگاه و ناخوداگاه تشکیل شده بخش خوداگاه ده درصد و ناخوداگاه تقریبا ۹۰ درصد فعالیت های ما رو کنترل میکنه سیستم ذهن ناخوداگاه ما مثل کامپیوتریه که بهش برنامه دادیم و بطور خودکار ان را اجرا میکند مثلا تنفس و هضم غذا به طور خودکار انجام میشود ناخوداگاه مثل یک خدمتکار در اختیار ماست و طبق برنامه هایی که بهش دادیم چه خوب و چه بد ان را به طور خودکار اجرا میکند

 

در ایموشن کد ما توانایی اینو داریم که به ناخوداگاه افراد دیگر هم وصل بشویم و مشکلات سلامتی روحی ،عادتهای بد وسواس و …دیگران را شفا ببخشیم.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top