اتما کاراکا

 

آتما به معنای روح و کاراکا به معنای دلالت کننده است. آتماکاراکا دلالت کننده میل روح است. اینکه روح شما در چه چیزی تجلی پیدا کرده و بخشی از رسالت شما در چه چیز هست. آتماکاراکا سیاره ایه که به خواسته روحی و درونی شما دلالت داره . هر روحی که متولد می شه؛ شانسی رو  برای رسیدن به خواسته هاش در اختیار داره.

اونچه درون خود میخوایم و به دست نمی آوریم، همه اینها را با ورود به درون خود پیدا میکنیم . نیاز های ما چه چیزاهایی هست؟ نقطه صعف ما و علایق ما؟

 

 

توی نجوم سیاره ای که اتما کاراکای فرد محسوب بشه نشون دهنده انعکاس روح شخصه ، هرچند که بیان بیرونی آن همیشه معنوی به نظر نمی رسه. بنابراین می‌تونیم گرفتار ماهیت وهم‌آمیز امیال شویم و فکر کنیم که ارضای امیال دنیوی تمام چیزی است که روح می‌خواد. اما درک این نکته مهمه که تحقق خواسته های دنیوی بخشی از فرآیند آشکارسازی روح واقعی است.

 

آرزوی واقعی روح، پیاده شدن از این چرخ و یافتن خودشناسی، آرامش و سعادت ابدی است. تعادل بین ارزوی دنیای مادی و درون رو باید درک کرد. خواسته های کاذب آنهایی هستند که ما در دنیای بیرون به دنبال آنها می گردیم و خواسته های واقعی از درون برآورده می شوند. تعادل  اساسی روح، تمایز بین این دو است . از طرفی سیاره اتما کاراکا درس های زندگی و توجه به مادیاتی که ان هارا فراموش کردیم رو نشون میده.

درواقع برای اینکه رضایت درونی شکل بگیره باید به دنبال چیزی باشیم که آتماکاراکای ما به آن اشاره داره. همچنین میتونید با شناخت اتما کاراکا به کارمایی که دارین اگاه بشین.

گاهی ممکنه با امیالی مبارزه  و اون ها رو سرکوب کنید این کار اشتیاهه چراکه روح شما هشدار هایی برای رسیدگی و رو به رو شدن به این نیاز ها برای شما ارسال میکنه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top