چرا مراقبه کنم ! مگه چی داره ؟

آموزش مراقبه کردن

با سلام و عرض ادب بنده روباه سفید هستم. عضو جدید محفل روباه ! وظیفه ی بنده مانور دادن روی مسائل و مطالب درمانی است.(درمانگری)

سئوال اول ! مراقبه چه ربطی با جادو داره ؟. باید بگم که خیلی ! پایه ی ورود به جهان جادو و ماورا مراقبست !(من بر اساس متود اروپایی کار میکنم و علوم اسلامی جریانش مجذاست!).
قبل از شروع به مبحث شمارو میخوام با معنی کلمه ی جادو آشنا کنم !.

جن مو مشکی

جادو چیست ؟

جادو یا سحر به مجموعه باورها ، اعمال ، فنون و روشهایی گفته میشود که بکارگیری آنها برای کنترل یا دگرگونی شرایط فعلی و محیط زیست و رسیدن به مقاصد مثبت و منفی موثر میباشد.

مراقبه به چه معناست و هدف از مراقبه چیست ؟

هرچند ایمان عزیز درمورد مراقبه پستی منتشر کرده.با اینحال منم توضیح کوتاهی در این باره میدم . مراقبه به حالتی گفته میشود که شخص در این حالت روح خودش رو به آرامش دعوت میکنه. و سعی میکنه که به خود برترش متصل بشه. (مرکز درونی انسان). بعضیها بهش میگن استاد درون !.مراقبه شمارو به حالتی دعوت میکنه که در اون شما صد در صد بیدار و صد در صد در آرامش درونی قرار دارین.و هیچ چیز بهتر از این حالت برای ارتباط گیری و انجام امور متافیزیکی نیست.
مراقبه به شما یک آرامش ذهنی و روحی هدیه میده که در نتیجه شما میتونید صدای استاد درونتون رو بهتر بشنوین !. مراقبه باعث میشه که شما بتونید تلپاتی های نزدیک و دور انجام بدین !
مراقبه بهترین مقدمه برای شروع هر مراسمی است.

مدل ایرانی

شکوفا شدن استعداد های روحی

با مراقبه کردن منظم – روزانه و پیروی از اصول اخلاقی یاما و اصول اخلاقی نیاما که توسط استاد حسین نوشته شده (قطعا نه برای اولین بار !) و توسط ایمان غریب ویرایش و منتشر شده شما میتونید آهسته و با شیبی ملایم استعداد های روحی خودتون رو شکوفا کنید ! این استعداد ها درون شما وجود دارند !. منتهی شما با مراقبه و رعایت اصول اخلاقی یاما و اصول اخلاقی نیاما (عرفان اسلامی) بار های اضافی روحتون رو تخلیه میکنید و این استعدادها همانند جوانه ای که خاکش نرم و خیس شده رو به بیرون رشد خواهد کرد. استوار باشید در این راه !!

برای بنده شکوفایی استعداد بعد از دو الی سه ماه رخ داد و اون قابلیت روشن شنوایی بود ! و بعد از اون به کارم ادامه دادم و ادامه دادم و ادامه دادم ! و حالا به نقطه ای رسیدم که مرگ برام شیرین شده …

برای خیلی از انسان ها مراقبه ممکنه در اوایل کمی سخت بنظر بیاد و حتی سخت هم باشه !.

یک برنامه ی پیشنهادی

برای اشخاصی که مراقبه کردن براشون سخته یا زیاد جالب و مهیج نیست !.

برای شروع بهتره که از روزی ۵ دقیقه شروع کنید و البته این ۵ دقیقه باید روزانه روند سعودی داشته باشه ! ممکنه روز های بعدی یادتون بره که مراقبه کنید یا اصلا به مراقبه فکر کنید . برای همین پیشنهاد میکنیم که یک آلارم گوشی برای مراقبه تنظیم کنید و لطفا این آلارم رو مثل دوستان و آشنایان روی اعصاب بی محل نکنید.

وقتی که روند سعودی رو پیش گرفتین و مراقبه ی شما به ۱۵ دقیقه رسید همین ۱۵ دقیقه رو روزانه به مدت یک الی دو هفته ادامه بدین تا روح و روان شما نسبت به مسئله ی مراقبه پخته تر شه !. (عادت فکری)

بعد از طول دو هفته شما بهتره که این ۱۵ دقیقه رو هم صبح و هم شب مراقبه کنید(۳۰ دقیقه).و اینگونه شما به یک نظم طبیعی در مراقبه دست پیدا خواهید کرد.
منتهی یادتون نره که ذهن خیلی بازیگوشه ! و ممکنه شما یادتون بره ، حوصله نداشته باشید و یا غیره …

متافیزیک فقط و فقط بدرد افراد استوار و وفادار به عهد میخوره … ما بقی طی گذر زمان مثال برگی از درخت محفل روباه خواهند افتاد …

موفق و پیروز باشید.

روباه سفید

در این وادی ، هرشخص قهرمان داستان خویش است. این لقب زاده ی فکر ایمانِ ، چون میخواستم ناشناس بمونم.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

    ostad-arjmand پاسخ

    عالی بود. ممنون