چرا مراقبه کنم ! مگه چی داره ؟

با سلام و عرض ادب بنده روباه سفید هستم. عضو جدید محفل روباه ! وظیفه ی بنده مانور دادن روی مسائل و مطالب درمانی است.(درمانگری)

سئوال اول ! مراقبه چه ربطی با جادو داره ؟. باید بگم که خیلی ! پایه ی ورود به جهان جادو و ماورا مراقبست !(من بر اساس متود اروپایی کار میکنم و علوم اسلامی جریانش مجذاست!).
قبل از شروع به مبحث شمارو میخوام با معنی کلمه ی جادو آشنا کنم !.

جن مو مشکی

جادو چیست ؟

جادو یا سحر به مجموعه باورها ، اعمال ، فنون و روشهایی گفته میشود که بکارگیری آنها برای کنترل یا دگرگونی شرایط فعلی و محیط زیست و رسیدن به مقاصد مثبت و منفی موثر میباشد.

مراقبه به چه معناست و هدف از مراقبه چیست ؟

هرچند ایمان عزیز درمورد مراقبه پستی منتشر کرده.با اینحال منم توضیح کوتاهی در این باره میدم . مراقبه به حالتی گفته میشود که شخص در این حالت روح خودش رو به آرامش دعوت میکنه. و سعی میکنه که به خود برترش متصل بشه. (مرکز درونی انسان). بعضیها بهش میگن استاد درون !.مراقبه شمارو به حالتی دعوت میکنه که در اون شما صد در صد بیدار و صد در صد در آرامش درونی قرار دارین.و هیچ چیز بهتر از این حالت برای ارتباط گیری و انجام امور متافیزیکی نیست.
مراقبه به شما یک آرامش ذهنی و روحی هدیه میده که در نتیجه شما میتونید صدای استاد درونتون رو بهتر بشنوین !. مراقبه باعث میشه که شما بتونید تلپاتی های نزدیک و دور انجام بدین !
مراقبه بهترین مقدمه برای شروع هر مراسمی است.

مدل ایرانی

شکوفا شدن استعداد های روحی

با مراقبه کردن منظم – روزانه و پیروی از اصول اخلاقی یاما و اصول اخلاقی نیاما که توسط استاد حسین نوشته شده (قطعا نه برای اولین بار !) و توسط ایمان غریب ویرایش و منتشر شده شما میتونید آهسته و با شیبی ملایم استعداد های روحی خودتون رو شکوفا کنید ! این استعداد ها درون شما وجود دارند !. منتهی شما با مراقبه و رعایت اصول اخلاقی یاما و اصول اخلاقی نیاما (عرفان اسلامی) بار های اضافی روحتون رو تخلیه میکنید و این استعدادها همانند جوانه ای که خاکش نرم و خیس شده رو به بیرون رشد خواهد کرد. استوار باشید در این راه !!

برای بنده شکوفایی استعداد بعد از دو الی سه ماه رخ داد و اون قابلیت روشن شنوایی بود ! و بعد از اون به کارم ادامه دادم و ادامه دادم و ادامه دادم ! و حالا به نقطه ای رسیدم که مرگ برام شیرین شده …

برای خیلی از انسان ها مراقبه ممکنه در اوایل کمی سخت بنظر بیاد و حتی سخت هم باشه !.

یک برنامه ی پیشنهادی

برای اشخاصی که مراقبه کردن براشون سخته یا زیاد جالب و مهیج نیست !.

برای شروع بهتره که از روزی ۵ دقیقه شروع کنید و البته این ۵ دقیقه باید روزانه روند سعودی داشته باشه ! ممکنه روز های بعدی یادتون بره که مراقبه کنید یا اصلا به مراقبه فکر کنید . برای همین پیشنهاد میکنیم که یک آلارم گوشی برای مراقبه تنظیم کنید و لطفا این آلارم رو مثل دوستان و آشنایان روی اعصاب بی محل نکنید.

وقتی که روند سعودی رو پیش گرفتین و مراقبه ی شما به ۱۵ دقیقه رسید همین ۱۵ دقیقه رو روزانه به مدت یک الی دو هفته ادامه بدین تا روح و روان شما نسبت به مسئله ی مراقبه پخته تر شه !. (عادت فکری)

بعد از طول دو هفته شما بهتره که این ۱۵ دقیقه رو هم صبح و هم شب مراقبه کنید(۳۰ دقیقه).و اینگونه شما به یک نظم طبیعی در مراقبه دست پیدا خواهید کرد.
منتهی یادتون نره که ذهن خیلی بازیگوشه ! و ممکنه شما یادتون بره ، حوصله نداشته باشید و یا غیره …

متافیزیک فقط و فقط بدرد افراد استوار و وفادار به عهد میخوره … ما بقی طی گذر زمان مثال برگی از درخت محفل روباه خواهند افتاد …

موفق و پیروز باشید.

3 در مورد “چرا مراقبه کنم ! مگه چی داره ؟”

 1. من همیشه برام یه سوال بوده
  موقع مراقبه
  ذهن باید چیکار کنه؟؟
  باید به اهداف فکر کرد یا هر فکری که سمتمون میاد رو باید پس بزنیم؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید

  1. بستگی به نوع مراقبه داره. توی مراقبه tm به هیچ چیز نباید فکر کرد. اما در برخی مراقبه ها باید راجب به اهداف فکر کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top