ماه نو

ماه نو در چارت تولد

 

چرخه ماه پر از فراز و نشیب هست، اما هر بخش از این این چرخش مهمه .هر شب مقدار متفاوتی از نور ماه با توجه به تغییر رابطه اش با خورشید ساطع می شه. در یک چرخه تقریبی بیست و هشت روزه، ماه از هشت مرحله عبور خواهد کرد که هر فاز حدود چهل و پنج درجه یا سه روز و نیم طول می کشه. این مراحل هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خودشون رو دارن که بر تمام حیات روی کره زمین تأثیر میذارن.

مرحله اول ماه نو هست که در آن هیچ نوری از سطح آن ساطع نمی شود. با شروع از صفر درجه، چرخه خود را در سیصد و شصت درجه کامل خواهد کرد. و اگر چارت تولدتون تحت تأثیر ماه جدید قرار گرفته احتمالا شروع  کردن ها براتون ترسناکه. هستند. اگه هم  در حال حاضر به راه طولانی در پیش رو خیره هستید، بدانید که رسیدن به خط پایان همیشه غیرممکن به نظر می رسد، زمانی که حتی اولین قدم خود را برنداشته اید!

در واقع، ماه نو چیزی است که کل تجربه را آغاز می کنه، چون نشون دهنده آغاز یه فصل جدیده . مضامین و موقعیت‌هایی که در طول ماه نو ظاهر می‌شن، اغلب معنادار هستن و فرصت‌هایی رو که روح شما برای گرفتن اون آماده باشه رو، آشکار می‌کنه

در ماه نو، زمانی که خورشید و ماه در پیوند (کانجاکت) هستن، نمیشه ماه رو واقعاً دید.

 


افرادی که چارت تولدشون این شاکله رو دارن  افراد بسیار خود محور و با انگیزه ای هستن. اونا تمایلی ندارن که به دنبال تعریف یا اعتبار به بیرون از خود باشن و بنابراین کمتر در معرض شک و تردید هستند. انگار بدون کمک آینه به خودشون نگاه می کنن. واضحه که این کار دشواریه چون ما تمایل داریم خودمون رو از طریق ملاقات و تعامل با دیگران تعریف کنیم.

تصور کنید هنرمندی سعی می کنه یک پرتره از خودش بکشه که هرگز چهره خود را در آینه یا عکس ندیده . احتمالا تصویر با پرتره‌های معمولی هنرمند تفاوت زیادی داشته باشه و احتمالاً شباهت بسیار خوبی را توصیف نمی‌کنه. به هر حال، این یک شباهت بسیار ذهنی برای آینه خواهد بود چون اینه یا عکاس امکان عینیت بیشتری رو فراهم می کنه.
افرادی که  ماه نو توی چارتشون دارن تمایل کمتری به مشورت با منجمین، درمانگران و موارد مشابه  دارن. ممکنه شخصیتی قوی، در جهت خود روشن، اهداف مشخصی داشته باشن و این پتانسیل وجود داره که به تضاد های درونی و بیرونی شون اگاه تر باشن.

افراد دارای ماه نو توی چارت زندگی رو به عنوان یک ماجراجویی بزرگ با امکانات نامحدود می بینن. زندگی در لحظه، گذشته برایشان مهم نیست.  وقتی متولد می شن که ماه نوری نمی تاباند، یاد می گیرند که به طور غریزی پاسخ دهند و بر اساس شهود عمل کنن. قادرند بدون نقشه پیمایش کنند و با وقت خالی به مقصد برسن. اغلب به خاطر درگیر بودن بیش از حد خود مورد انتقاد قرار می‌گیرند، اما باید بدانند که چه کسی هستند و آن را به جهان نشان دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top