آموزش استرولوژی -۱- خورشید و ماه

آموزش آسترولوژی

تصمیم داریم که شما دوستان را با نجوم و علم آسترولوژی کمی بیشتر آشنا کنیم.

برای یک متافیزیک کار خوب شدن ما نیاز داریم که خیلی چیزا رو بدونیم . یکی از این پیش نیاز ها دونستن شرایط جو حاکم انرژی بر ثانیست .یعنی ما لازمه که بدونیم امروز چه انرژی بر زمین و مردمانش حاکمه ، بدونیم که امروز میتونیم کارهای متافیزیکی و احضار رو خوب جلو ببریم یا نه ، امروز دنیا چه بازی برای من طراحی کرده ،امروز چه تحولاتی در بازارهای بورس قرار که رقم بخوره !.

یکی از این پیش نیاز ها برای یک متافیزیسین قوی شدن دونستن نجومه یا حداقل شناخت سیارات و فصول ! بعله !! چه ماهی چه انرژی همراه خودش داره ! یه معشوقه ی فروردینی میتونه با یا بهمنیه احساسی سازش کنه ! این فرزندی که خدا به ما در ماه آذر هدیه داده چه استعدادهای روحی رو با خودش همراه داره و ….

ما قصد داریم که در چند سری فاز مختلف، مطالب سطح مبتدی نجوم رو برای علاقمندان به محفل روباه منتشر کنیم.این مطالب پیش نیاز های ورودی برای دوره های آموزشی نجوم و آسترولوژی هستند و بدون این دانش مقدمه شما مواجه با مشکل در یادگیری استرولوژی میشوید. و ممکن است از ورود یا ادامه ی کلاس آسترولوژی متوسطه محروم بشین.

خورشید

Nasa Sun


در علم آسترولوژی خورشید و ماه سیاره محسوب میشوند.خورشید و ماه به تنهایی یک دسته ی جدید ایجاد میکنند به نام نورها.
سیاره ی خورشید سیاره ای است برای فردیت سیاره ای است برای ایگو و وجودیت شخص. سیاره ی خورشید سیاره ای برای ایجاد کننده ی خوشی ، گسترش دهنده ی توجه شخصی و جمعی.

سخن مترجم > این موضوع توجه جمعی و خوشی رو توی روز های ابری و خوشیدیه اروپا به وضوح قابله دیده.


نماد های آسترولوژی

سیاره ی ماه

Moon

سیاره ای است با انرژی قوی تر از وجودیت ما ، وجودیت احساسی ما. سیاره ی ماه سیاره ایست برای ارتباط و برخورد با احساسات شخصی.
ماه ایجاد کننده ی توجه به خانه ، به درون تو درست یک عمق احساسی.

در موضوعات استرولوژی تولد یا همون چارت تولد در مورد این دو سیاره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*