معرفی یانترا و مانترا

Yantras Background

یانترا به تصاویر هندسی انرژیکی کیهانی گفته میشود. به عنوان مثال سیارات. یانترا ها مارو به قدم های بعدی کار با انرژی هدایت میکنند. (مندل).جالب به ذکره که ما در عمل تسخیرات (لیمیا) از اینگونه تصاویر استفاده میکنیم ، اما با تنظیمات خاص خودش که خیلی قواعد داره.

تصاویری از یانترا

Yantras pictures
Yantras pictures
Yantras pictures
Yantras pictures

Shri Yantra

با شری یانترا هرکسی قادره که کار کنه و خودش رو به هارومونی نسبتا خوبی برسونه.

Shri Yantra
Shri Yantra

شری یانترا یک یانترای کهشکانیست که به شما برای بازگشت به نظم زندگی کمک میکند . (عقیده ی هندوئی). شری همون خدای مقدس شانس هندوهاست !!. و او آورنده ی بالانس و نظم در زندگیست.

چند کلمه با دوستداران محفل روباهبعضی از دوستان پرسیدند که شما طبق عرفان های اسلامی کار میکنید یا خیر !. در جواب این دوستان باید بگم که این سایت یک مرجع متافیزیکِ؛ و همونجوری که توی پست قبل از شروع به کار گفتم !! ما در گوشه کنار های این جهان هستی رد پای جادو رو دیدیم …
ما ناشر این دانش هستیم ! حالا چه اسلامی ، چه مسیحی و یا …

علم را فراگیرید ! حتی اگر نزد کافران باشد !.

در مورد این یانترا ها و مانترا ها همین رو بگم که طبق تحقیقی که داشتم . اکثر این یانتراها و مانتراها حاوی کلمات عجیب و اسامی خدایان هندو هستند . و میخوام توجهتون رو به شرک جلب کنم که یکی از گناه ها ی نا بخشودنی در محضر خدای یگانست ! این مسائل برای دونستن خوبه اما انجام ندین. تا به خدای یگانه شرک نورزید ! ما در آینده و در دوره های متوسطه ی محفل روباه طبق عرفان اسلامی کار میکنیم !. و مطالب سایت عمده مطالب عمومی هستند که شما با مطالعه ی عرفان های غربی و شرقی به زبون خودشون این اطلاعات رو میتونید بدست بیارین.

نحوه ی کار یانتراها

یانترا ها منابع تغذیه ی انرژی برای روح ما توسط چشمان هستند ! . (منبع دریافت انرژی خداوند و طبیعی نیست.)

از بعضی یانترا ها برای مراسم های متافیزیکی استفاده میشود . در علوم اسلامی اسم این اشکال مندل است . (برای اطلاعات بیشتر در مورد مندل میتونید با استاد حسین در تماس باشید.)

یک یانترای یهودی
یانترای مرکابا یک یانترای یهودی

MANTRAS

مانتراها همان نواها هستند . بهتر بگیم جذب انرژی با نوا سرایی (ذکر های هندوئی و بودایی). بهترین روش برای مانترا نوایی بستن چشمان است.
دوباره تاکید میکنم که طی تحقیق بیشتر این مانترا اسامی خدایان اونها هستند و ما نمیدونم چه خدایی و از چه جنسی !! بهترین راه برای دین خودمون همون استفاده از اذکار هست. انرژی اذکار ! از خدای واحد.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

    720p izle پاسخ

    Here is a good Blog You may Come across Intriguing that we encourage you to visit. Ellie Manfred Bowie