معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد + دانلود

موشها
دانلود کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد . دومین کتاب از سری کتاب هایی که از نظر بنده تمامی دوستداران متافیزیک باید مطالعه کرده باشند.

کتاب محور دو شخصیت چرخش داره و لا به لای این چرخش به هرکدام از ما چیزهای زیادی یاد خواهد داد . و در اخر شما پیام کتاب را به شیوایی دریافت خواهید کرد.


موشها


کمی در مورد کتاب از زبان کتاب راه
در این داستان، چهار موجود خیالی به تصویر کشیده شده‌اند. دو آدم کوچولو با نام‌های هِم و هاو و دو موش با نام‌های اسنیف و اسکاری که هر یک. ابعاد پیچیده و ساده ما را فارغ از سن، جنسیت نژاد و ملیت نشان می‌دهند. گاهی ما ممکن است مانند اسنیف عمل کنیم، او خیلی سریع تغییر می‌کند. یا مانند اسکاری باشیم که خیلی زود وارد عمل می‌شود.

شاید مثل هم باشیم که تغییرات را انکار می‌کند و زمانی که احساس کند تغییرات منجر به اتفاق بدی می‌شوند، در برابر آن مقاومت دارد. یا مانند هاو که وقتی فکر می‌کند تغییرات منجر به نتیجه خوبی می‌شوند سریع خود را با آن سازگار می‌کند.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند. به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.


ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*