محفل روباه (معرفی و مقدمه)

FOX Magazin Logo

 

.

 

این افسانه ی محفل روباهست.(معرفی)

هر داستانی از یه جایی شروع میشه، هر افسانه ای هم از یه جایی نشأت میگیره. مثلا یک ده یک روستا یا یک قبیله. هر داستان کوچیک احتمال این رو داره که یه روزی به یکی از بزرگترین افسانه های زمین تبدیل بشه. ما هم افسانه های زیادی شنیدیم. از پدر و مادرمون، از پدربزرگ یا که مادربزرگ. اونها داستان اساطیر خودشون رو برای ما تعریف کردند. شایدم یک روز ما باشیم اساطیر داستان هایی که آیندگان برای فرزندانشون تعریف می‌کنند. پس بیا تا که افسانه شخصی خودمون رو پیدا کنیم، بسازیم و به پایان برسونیم.

 

محفل روباه محلی است برای آگاهی شخصی افراد به زندگی اونها، به اهداف اونها و رویاهای اونها. محفل روباه قرار نیست از همه ی شما اساطیر علوم روحی، علوم غریبه و یا جادوگر سیاه و سفید بسازه. چون تقدیر همه ی شما یکی نیست. ولی محفل سالی چند نفرو انتخاب میکنه برای ارائه ی رایگان دانش های مختلف و پرورش استعداد های روحی شخص .

 

از طریق این لینک هم میتونید به قوانین کلی انجمن متافیزیک ایران دسترسی داشته باشین .

 

محفل روباه یا مجله ی محفل روباه

تقریبا دوسالی هست که این مسیر رو دارم طی میکنم ، تقریبا نه ماهی میشه که ، اسم گروه ما خودش رو به محفل روباه تغییر داده ، اگه اعضای تیم صلاح میدونستند مستند های کاری و تایخچه های فعالیت های عمومی خودمون رو اینجا منتشر میکردیم مجله ی روباه، منتهی فعلا صلاح نیست . فعلا بجای معرفی و انتشار و برند سازی داریم روی خودمون و قوی تر کردن تیم کار میکنیم ! برای همین تصمیم گرفتیم که نشریه ای (مجله ای) اینترنتی با همین اسم یعنی (محفل روباه) ایجاد و منتشر کنیم ، اینگونه هم آموزش های عمومی و ابتدایی رو به علاقه مندان ارائه خواهیم داد و هم با دوستان علاقمند و مستعد از طریق کامنتها و عضویت توی گروه تلگرامی آشنا خواهیم شد .

این محفل پذیرای دوستان اهل علم و کتاب است .

پس تا اینجا متوجه شدیم که این مجله ، یکی از محصولات فرهنگی / اجتماعی محفل روباه خواهد بود . نکته ی دیگه ای که جالب میدونم برای بیان کردن ، اینه که این مجله دارای چندین فاز مختلف خواهد بود ،ما با هم دیگه بخش های مختلفی رو در فاز اول تجربه خواهیم کرد از جمله مطالب آموزشی (متنی ، صوتی ، تصویری) ، افسانه ها ، شگرد ها ، کشور ها و فرهنگ های مختلف ، خودسازی ، شخصیت سازی ، جادو های بی جادو ، مسائل و مباحث اعتقادی ، جادو ها و سبک های مختلف و …

 

 

فاز اول  > من کی هستم ؟ من در کجا زندگی میکنم ؟ من قراره چیکار کنم ؟

برای فاز اول حدود ۵۰ الی ۵۳ مرحله در نظر گرفته شده که معمولا این تعداد جلسات به مدت یک الی یک و نیم سال طول خواهد کشید. و شروع فاز دوم / سوم / چهارم بستگی زیادی به علاقه و مشارکت شما دوستان عزیز در قسمت نظرات و گروه داره ! . با رسیدن به هدف و برآورده شدن انتظارات ما از طرف دنبال کنندگان ، اطلاعات برگذاری و نحوه ی برگذاری فاز دوم – الی چهارم از همین صفحه منتشر خواهد شد.

 

فاز دوم

در حال برسی …

 

 

فاز سوم

در حال برسی …

 

 

فاز چهارم

در حال برسی …

 

 

 

 

لیست موضوعات دوره های خصوصی به شکل عمومی منتشر نخواهد شد.(در حال حاضر غیر فعال میباشد)

این صفحه در آینده بروزرسانی خواهد شد.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*