فایل بازکردن ۷ چاکراه (کتاب + فایل های تمرین)

Chakras Opening

در این مطلب میخوایم فایل بازکردن هفت چاکراه رو قرار بدیم ، در فایل زیپی که قرار خواهد گرفت شما راهنمای استفاده از هر هفت فایل رو دریافت خواهید کرد .

 

قبل از دانلود و شروع به تمرین ازتون میخواییم که حتما سری به مطالب لیست شده بزنید.  و حتما فایل پی دی اف آموزش رو مطالعه کنید.
عواقب استفاده از فایل ها و تمارین بر عهده ی خود شخص میباشد !!! برای فهم و درک صحیح تر مطالب شما نیاز به مرور مطالب دارین .

تمرین + دوره کردن مطالب

 

 

 

 1. مراقبه چیست ؟ – (آموزش مراقبه – مدیتیشن)

  مراقبه چیست ؟ برای فهم بهتر مراقبه بهتره که به معنای کلمه کمی بیشتر توجه کنیم . مراقبه یعنی مراقب بودن ! یعنی جمعی حواس ، یعنی حضور در لحظه .

 2. اصول اخلاقی نیاما

  نیاما: یعنی داشتن نظم و انضباط در زندگی روزمره یاما رو میتونیم به معنی ساخت زمین بکر برای کشاورزی تشبیه کنیم : نیاما رو مرحله ی کاشت و حصارکشی . یاما حفظ نیرو هاست و نیاما گسترش نیروها .

 3. اصول اخلاقی یاما

  اصل اول :  معنویت تنها خداست و خدا همه چیز است .
  زن ، بچه ، ثروت و تمام خوشی های زندگی تجلیی است از خداوند پس اصل خداست . مقصد خداست ولی این به معنی بریدن از مادیات نیست بلکه به معنی فراتر از مادیات شدنه.

 4. چرا مراقبه کنم ! مگه چی داره ؟

  جادو یا سحر به مجموعه باورها ، اعمال ، فنون و روشهایی گفته میشود که بکارگیری آنها برای کنترل یا دگرگونی شرایط فعلی و محیط زیست و رسیدن به مقاصد مثبت و منفی موثر میباشد.

 5. انرژی و چاکراها

  چاکراها به زبان ساده : متور های گردش انرژی در بدن ما هستند. نه تنها برای انجام امور متافیزیکی بلکه برای زندگی عادی هم خیلی خوبه که انسان خودش رو با چاکراها و انرژی درگیر کنه. به طوری که شخص بعد از تمیزی روحی (پاکسازی صحیح چاکراه ها) کاملا به شخص دیگری تبدیل خواهد شد.

 6. معرفی یانترا و مانترا

  یانترا به تصاویر هندسی انرژیکی کیهانی گفته میشود. به عنوان مثال سیارات. یانترا ها مارو به قدم های بعدی کار با انرژی هدایت میکنند. (مندل).جالب به ذکره که ما در عمل تسخیرات (لیمیا) از اینگونه تصاویر استفاده میکنیم ، اما با تنظیمات خاص خودش که خیلی قواعد داره.

 7. چندتا ایده برای مراقبه کردن

  این تیتر رو اینجوری نوشتم که اگه از این سه روش خوشتون نیومد بدونید که این ها فقط ایده هستند. شما داری اینترنت هستید ! و جهان رو توی جعبه ی جادوئیتون دارید !. دنبال مطالب تازه باشید ، پیگیر مطالب قدیمی باشید.خودتون رو آپدیت کنید و فقط متکی به محفل روباه و یا یک منبع نباشید !. شما انسان های آزادین …

 

کتاب های پیشنهادی (پیشنیاز سفر)

 

 1. معرفی کتاب کیمیاگر + دانلود

 2. معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد + دانلود

   

 

aksuki

متافیزیک کار شدن ، یعنی افسانه ی شخصی خود را دنبال کردن !
تو کی هستی ؟

 

 

من کی هستم ؟

من کی هستم ؟

 

یادمه چندسال پیش که با ماورا آشنا شده بودم خیلی علاقه داشتم که سریع به نقطه آخر بازی برسم ! اشتیاق ، علاقه ، اتش دانش و عمل.
کتاب و توضیحات رو جدی نگرفتم ، مطالب پیشنیاز رو نخونده بودم . بعد از چندروز از گذشت تمرینات متوجه شدم که زندگیم دچار تعغیرات جدی شده.
احساساتم ، سلامت جسمی و روانی ام مثل سابق نبود …

یادگرفتم ، یادگرفتم و یادگرفتم …
ادامه دادم ، ادامه دادم و ادامه دادم !

 

 

با تشکر از سایت آرنوشا برای تولید فایل های صوتی

 

 

 • در این فایل زیپ شما 7 فایل تمرینی برای 7 چاکراه بدنتون دارین و به علاوه یک کتاب پی دی اف که آموزش های لازمه رو برای استفاده از فایل های تمرینی بهتون میده.
ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

  مهستی پاسخ

  آیا شما کلاسهای حضوری برای آموزش مراقبه یا مدیتیشن دارید

   ایمان غریب پاسخ

   سلام فعلا خیر .