اولین تمرین برای دوستدارن محفل روباه

اولین تمرین مجله ی روباه

با سلام خدمت تمامی شما دوستداران مجله ی محفل روباه ، توی این پست که پنجمین مطلب از مطالب مجله است قصد داریم که کمی هم تمرین کنیم ! آره چراکه نه ؟ بالاخره باید از یه جایی شروع بشه !.

و این رو هم بیان کنم که تمارین مجله تا به انتها باید یکی پس از دیگری انجام بشه تا با شیب نرم و بی خطر ! به اهداف پرورش روحی خودمون برسیم . ما باید شروع کنیم یه چیز هایی رو به خودمون یادآوری کنیم ، روح خودمون رو شرطی سازی کنیم ، توجه و تمرکز خودمون رو دقیق تر کنیم و از همه مهم تر ! ایمانمون رو سفت تر کنیم . همونطور که رضا پیشروی عزیز توی موزیک آزاد بیان میکنه >  اول درونو بجوشون قبل تسلط به فنون . ما اگه زیرپایه های ساختمون هامون رو درست نکنیم ، هرچی بالاتر بریم احتمال شیب شدن ساختمون به یه طرف بیشتر میشه و احتمال سقوط به بالاترین حد خودش میرسه یعنی ۱۰۰ درصد ! و منم اصلا نمیخوام که شریک اشتباهات کسی باشم ! .بهتره که با ذکر مثالی این موضوع رو بهتر بیان کنم برای فهم تمامی عزیزان

من اگر علمی رو در اختیار کسی قرار بدم که علم استفاده از اون رو نداره یا به هر نحوی جنبه ی داشتن اون علم رو نداشته باشه و از اون سواستفاده کنه بنده هم شریک گناه شخص هستم !!! و این رو هیچ ادم عاقل و بالغی نمیخواد .

یک مثال بهتر برای دوستانی که موضوع رو متوجه نشدند . شما به یه بچه ۱۴ ساله یه اسپیکر حرفه ای بده ! اول از همه که شب و روز دهن تمام همسایه هارو باهاش سرویس میکنه دوما خودش رو از زندگی میندازه و سیستم حرفه ایه اون اسپیکرو ممکنه بعد از چندروز خراب کنه … حالا بهتر میفهمین که منظور بنده چیه …

 

تنبل ها موفق نمیشوند !

تنبل ها موفق نمیشوند !

 

خب حالا از بحث تمرین خودمون دور نشیم . اولین تمرین ما خیلی آسونه و هم خیلی سخت !!! بله همینطوره.

برای اولین تمرین شما میبایستی نماز صبح خودتون به مدت ۱۲۰ روز اول وقت بخونید و ذکر روز رو ۱۰۰ بار تکرار کنید ، در کمال آرامش و بدون هرگونه عجله ای ! برای دوستانی که میخواهند فرکانس هاشون رو بالاتر از این تمرین ببرند ، میتونند که دعای عهد رو هم بهش اضافه کنند .

 

قسمت دوم تمرین > شروع به رعایت کردن اصول یاما است ، یعنی شما مطلب اصول یاما رو مطالعه میکنید و بعد از اون سعی میکنید که توی زندگی خودتون ازش بهره ببرید .

 

بله فقط همین … ولی همین تمرین میتونه برای خیلی ها سخت باشه و برای خیلی هاهم خیلی ساده و آسون . تاثیرات و دلایل این تمرین رو میخواستم بگم اما بعد از کمی اندیشیدن با خودم گفتم که بهتر است این سحر بمونه و فقط کسایی که به نحوه احسن انجامش میدن بهش میرسند و میفهمندش و بهتره که همین افراد علمش رو در اختیار داشته باشند .

 

ذکر روز های هفته به همراه معانی

 

ذکر-روزهای-هفته

ذکر-روزهای-هفته

 

 

اصول اخلاقی یاما – اصولی که هر عرفان جویی باید به آن مسلط باشد .

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*