آموزش استرولوژی ۳ – مهر – میزان – Libra

Libra Zodiac

مهر – میزان
هفتمین برج دایره البروج در محدوده ی ۱۸۰تا ۲۱۰درجه.

خصوصیات کلی برج مهر – میزان – Libra


عنصر : باد
سیاره حاکم : ونوس یا زهره
نوع : کاردینال – متحرککلیات:بومی با طالع میزان عرفی، مذهبی، یاری بخش یا مددکار است . او نسبت به خدایان و روحانیون سپاسگذار و احترام گذار است. او متعلق به طبقات فرهیخته و آبرومند است .او تلاش می کند بین چیزهای مختلف تعادل را حفظ کند . از اختلافات و تقابل اجتناب می کند . او بی طرفی، راستگویی و عدالت را دوست دارد. چون شخصی است که دوستدار راستی و عدالت است به برابری اعتقاد دارد.
در عقایدش محکم بوده و نسبت به آنچه دیگران از او احساس کرده یا درموردش میگویند.
فاقد حساسیت است . مشاهده گر بسیار تیزی است .میزان، برج شرف زحل است. بومی ظاهری جدی در چهره داشته و به ندرت لبخند می زند.
او آرامش فیزیکی و روابط جنسی را دوست دارد . او بسیار جاه طلب یا باعرضه و باانگیزه بوده و دیدگاه روش مند و منطقی نسبت به دستیابی به اهداف موردنظرش دارد.
او ایده آلیست است و واقع گرا نیست .او قابلیت تأثیرگذاری پایدار بر ذهن مردمی که در ارتباط با او هستند را دارد . گهگاهی افکارش را به دیگران تحمیل می کند . او به طور شهودی در خصوص رفتار و انگیزه های دیگران قضاوت می کند .طالع میزان به سرعت یک رابطه را نمی پذیرد تا مدت زمانی از آن بگذرد. اما وقتی که رابطه ی دوستی را پذیرفت درخصوص خروج از آن رابطه تردید نمی کند و آن را در هر صورت حفظ می کند.
عملا ً او بهترین دوستی است که در شرایط سخت می توان به او اتکا کرد.Libra Zodiac
ظاهر و سیما:بومی لاغر، ضعیف و با اعضای باریک اما بسیار جذاب است .چشم های لطیفی دارد. چهره ی پهن، موهای مجعد، رنگ بور جوان تر از سنش به نظر می رسد. او از بیماری های جسمی عذاب می کشد اما به سرعت ریکاوری می شود.خصوصیات مثبت:


او پرهیزگار و عاقل است. ذوق لطیفی دارد (خوش سلیقه است). عدالت، صلح و هارمونی را دوست دارد. قابلیت گرفتن تصمیمات بی طرفانه را بر مبنای حقیقت و برابری دارد. هنر، موزیک و مجسمه سازی را دوست دارد به دلیل اینکه طبیعت ساتویک (متعالی) دارد.

او می تواند به آسانی برای دیگران الهام بخش ظاهر شده تا به اهداف ارزشمندشان دست یابند.

Zodiacخصوصیات منفی:اگر طالع میزان آسیب دیده یا ضعیف شده باشد بومی ممکن است بی اراده، کینه توز و نسبت به مباحثه و ستیزه، ترسو باشد.
او قلعه اش را بر روی ابر می سازد (خیالاتی است) بسیار مستعد چاپلوسی و لاس زدن است.
به آهستگی کار کرده و پاسخگو و مسئولیت پذیر نیست .گاهی او در مقابل دیدگاه های دیگران به زور وارد شده بدون اینکه منطق و دلیلی داشته باشد.

خصوصیات مهم شخصیتی:
بسیار زیبا با حس فوق العاده ای از دلسوزی، عدالت، هارمونی و برابری است . او یک صلح ساز متولد شده که مسائل و مشکلات پیچیده ی اختلافی را بر مبنای درستی و عدالت حل می کند. برای او روابط و دوستی ها بسیار مهم بوده و اعتقاد به دوستی پایدار برای همیشه دارد.

libraشغل و حرفه:متولد میزان توسط ونوس حاکمیت شده و باعث می شود بومی آرایشگر، فشن مدل، هنرمند، هنرپیشه، جواهری و دلال وسایل آرایشی گردد.
متولد میزان دوستدار عدالت است لذا بومی می تواند قاضی، حقوق دان، مشاور حقوقی، معلم یا پزشک شود.
تعداد کمی از آنها می توانند در حمل و نقل، منسوجات، صنعت لاستیک و پلاستیک باشند . خصوصیات بروج در کل فقط برای اینکه ، یه روزی چارت تون رو مجاسبه کردین. با خودتون مقایسه کنین و بگید :

آیا من این خصوصیات رو دارم یا خیر؟ اگه نه چرا و اگه بله چرا ؟ و سپس ادامه ی تفسیر مهم ترین قسمتش همینه مهم ترین قسمت چارت طالعس و مطلع شدن از طالع باعث میشه بفهمیم که داریم چیکار میکنیم و چارت واقعی رو بتونیم بدست بیاریم ، ساعت واقعی تولد مون رو مشخص کنیم.Zodiac Libra Woman
ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*