آموزش استرولوژی ۳ – شهریور – Virgo

Virgo

سنبله، ششمین برج دایره البروج است که محدوده ی بین ۱۵۰تا ۱۸۰درجه را پوشش می دهد.خصوصیات کلی برج شهریور – سنبله – Virgoعنصر : خاک
سیاره حاکم : عطارد
نوع : دوگانه


Virgo zodiacکلیات:بومی بسیار خردمند، خوش فکر، منطقی و بااحساس است . او باهوش، سیاستمدار و با دیدگاه های آینده نگرانه است . او می تواند به واسطه ی دانش عمیق و مهارت های ارتباطی اش بر دیگران تأثیر بگذارد. او آرام صحبت می کند .بسیار علاقمند به فیزیک و شیمی است.ظاهر و سیما:بسیار جذاب با رنگ بور و چهره ی پهن .قفسه ی سینه ی پهن با استخوان گونه ی پهن .بدن لاغر، قد متوسط با شانه های آویزان. چشمان زیبا، دماغ مستقیم و نوک تیز. ظاهر جوان و چهره ی خندان.خصوصیات مثبت:خردمند و با قدرت تحلیل او دقیق و نکته سنج است و نظم و هارمونی را دوست دارد. موشکاف و با حافظه ی قوی .او هنرهای فاخر و موزیک را دوست دارد .او محتاط و عاطفی بوده و به مهربانی و آرام سخن می گوید .او در رشته های بسیاری از دانش متبحر می باشد.


Virgo zodiacخصوصیات منفی:زمان زیادی می برد تا در آستانه ی یک نتیجه گیری قرار گیرد .گاهی مردد، بی اراده و عصبی است.تعداد کمی از بومی ها برای پول یا خانه ی دیگران امتیاز قائل هستند. (ملاک ارزش برایشان ثروت نیست(.او خلق و خوی گرم و شخصیت پیچیده (در هم) دارد.

فاقد اعتماد به نفس است و از غرور کاذب رنج می برد . او معقول و واقع بین نبوده و قلعه اش را بر روی آب می سازد.
او کینه توز، بهانه گیر و منفی باف بوده که به وسیله ی هوس هایش جهت داده میشود.Virgo zodiacخصوصیات خاص:متولد سنبله، تحلیل گر، منتقد و نکته سنج بوده و خود را غرق وظایفش می کند .او بسیار روشمند بوده و جزئیات را دوست دارد هرچند باعث کدورت دیگران گردد.
او ذهن تیزی داشته که به سرعت مسائل را درک می کند .محیط اطرافش را اسکن کرده و کاستی ها و عیوب دیگران را پیدا می کند.

شغل و حرفه:شغل های فکری، عقلی یا ذهنی او می تواند پروفسور، معلم، مشاور، خواننده، نویسنده، حقوق دان، دکتر، آمارشناس، ریاضی دان، حسابدار، مدیر و مشاور باشد.
می تواند هنرمند صحنه و هنرپیشه باشد .جواهرفروش، مأمور حمل و نقل، سازمان دهنده ی تور، اپراتور تلفن و نکته اگر یه روزی دیدین مشخصاتی که مربوط به برجتون هست کلا برعکسه میتونین احتمال بدین طالع تون آسیب دیده.Virgo zodiac
ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*