آموزش استرولوژی ۳ – تیرماه – سرطان – Cancer

Tir - Cancer

چهارمین برج دایره البروج است که از محدوده ی ۹۰تا ۱۲۰درجه را پوشش میدهد.

خصوصیات کلی برج تیر – سرطان – Cancer

  • عنصر : آب
  • سیاره ی حاکم : ماه
  • نوع : کاردینال یا متحرک.کلیات:بومی طالع ۴نسبت به بدبختی و دردهای دیگران بسیار حساس بوده و همیشه دوست دارد که به آنها کمک کند. او یاری بخش، دوستانه، صمیمی و سخت کوش است. او دوستدار نظم است و همه چیز را از روی اسلوب انجام می دهد.
او شوخی و خوشمزگی را دوست دارد گوش کننده ی خوبی است و بسیاری مشکلات را حل می کند
او در قلبش خالص است.
شنا و ورزش های آبی را دوست دارد. او راستی و عدالت را دوست دارد. او بسیار چهره خوان خوبی است و می تواند رفتار و قصد دیگران را بسیار دقیق و درست پیش بینی کند.

فامیل و دوستانش را دوست دارد اما اغلب با مشکل در امورات عشقی مواجه می شود. او محتاط است و متفکر خلاقی است. او بسیار شجاعانه با پستی و بلندی ها (مشکلات زندگی) رو به رو می شود. به روابط خانوادگی بسیار مقید است. فضایل این برج، اقتصادی بودن، قدرت پذیرش و استقامت و پایداری است. بومی به افراد فرهیخته تعلق دارد.

او شجاع، سرزنده، پراحساس و باعرضه است و با راحتی و ثروت، موهبت داده شده است. اگر طالع توسط سیارات نحس آسیب دیده باشد، بومی حریص و خبیث می شود و باعث آزار خودش و بچه ها می شود.Cancer Zodiacظاهر و سیما:بومی دارای قد متوسط و رنگ سفید صورتی می باشد .چهره اش گرد شبیه ماه کامل و دماغش در انتها رو به بالا می باشد .او شانه و سینه ی پهنی دارد. تند و چابک راه می رود می رود مانند اینکه در حال دویدن است .دستهایش دراز و ساختاری شکننده دارد.خصوصیات مثبت:بومی بسیار پراحساس، دلسوز، غمخوار و پرمهر است . او برای دانستن چیزهای جدید کنجکاو است . بومی ِ سرطان، عاقل، فنی، خوداتکا و با قدرت درک و فهم بالایی است. او مهمان نواز، درستکار و راستگو است و عدالت و جوانمردی را دوست دارد. او به آسانی توسط احساسات و افکار دیگران تحت تأثیر قرار گرفته و بنابراین به آنها با روش های ابتکاری کمک می کند.Cancer womanخصوصیات منفی:حساسیت بیش از حد و ترس های موهوم، آرامش ذهنی او را مختل می کند بومی گاها ً خجالتی، عصبی، بی قرار است و فقدان اعتماد به نفس دارد. اگر طالع آسیب دیده باشد ← لجوج، کینه توز، ظالم و بی گذشت می شود.گاهی بومی از ازدواج ناشادانه رنج می برد و خودخوری می کند.


ویژگی های خاص شخصیتی:

طالع سرطان اگرچه دلبسته ی خانواده می باشد اما این منجر به زندگی خانوادگی شاد برای او نمی شود. بومی بسیار توهمی و تأثیرپذیر بوده و او اغلب از مشکلات ذهنی (تخیلی و توهمی) و ترس های ذهنی رنج می برد.
او با کوچک ترین چیزها ناراحت می شود . او به دوست داشتن، محبت و توجه بی وقفه نیازمند است و اگر نادیده گرفته شود یا مورد بی توجهی قرار گیرد، بسیار عبوس و افسرده می شود.


Cancer womanشغل و حرفه:سرطان یک برج شاهانه است و بومی یک رهبر متولد می شود. او به یک رهبر در
تجارت و صنعت تبدیل می شود. او از مروارید، جواهرات، منسوجات، صنایع دستی و صنعت موزیک منفعت کسب می کند. ممکن است از مایعات، مواد شیمیایی، شیر و محصولات لبنی منفعت کسب کند.
گاهی بومی عضو نیروی دریایی شده یا می تواند رقص، هنرپیشگی، موزیک، بندبازی و مثل آن را انتخاب کند. گاهی به دلال عتیقه، آذوقه رسان، هتل داری و دریانوردی گرایش دارد. حتی سلاح، مواد انفجاری، تهیه ی جامه و پوشاک و فست فود، آیتم هایی است که به بومی منفعت می دهد.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*