آموزش استرولوژی ۳ – بهمن – جَدی – Aquarius

بهمن

یازدهمین برج دایره البروج بین ۳۰۰تا ۳۳۰درجه.

خصوصیات کلی برج دی – جَدی – Aquarius


عنصر : هوا
سیاره ی حاکم : زحل
نوع : ثابت – فیکسAquariusکلیات:
بومی مهربان، بخشنده، مددکار، باانسانیت، با مروت و دلسوز است .به آسانی تحت تأثیر دوستان، روابط و ارتباطات قرار می گیرد.
او می تواند قصد و افکار دیگران را تنها با نگاه کردن به چهره ی آنها بخواند در خواندن ذهن بسیار ماهر است.
تا حدودی تملک گراست و دوست دارد همه چیز را جمع آوری کند که خانه اش را مانند مغازه و موزه می سازد. او بسیار باهوش و با قدرت درک بسیار سریع است. گاهی به راه های زندگی فیلسوفانه و معنوی روی می آورد. معمولا ً آدم دوست داشتنی و خوش مشربی است. اما اگر آزار ببیند کم خلق شده و بسیار انتقام جو می گردد. سوء تفاهمات و درگیری های شدید می تواند درگیری و دشمنی را اجتناب ناپذیر کند.

ظاهر و سیما :
بلند، لاغر، زیبا و جذاب گونه ها و لب هایش قرمز رنگ با چشم های براق و دماغ زیبا رنگ بور دارد
گاهی بدنش مانند یک مخزن بزرگ با شکم و پاهای برآمده است.Aquariusخصوصیات مثبت:


مبتکر، باهوش، کمالگرا و بخشنده همیشه کمک کردن به دیگران را دوست دارد. بسیار سخت کوش به ادبیات، موزیک، فلسفه و سایر علوم عمیق بسیار علاقمند است. او معمولا ً لبخند می زند و باعث غرور جمع ها (گردهمایی ها) می گردد.

Aquarius


خصوصیات منفی:
عدالت و جوانمردی را دوست داشته و یک کار خبیثانه و خودخواهانه او را یاغی می سازد.
گاهی او گم نام، لجوج و عجیب و غریب بوده و بدون داشتن یک دلیل درست یک درگیری (جنگ) را آغاز می کند. وقتی که نادیده گرفته شود یا تحریک گردد بسیار بدخلق گشته، عصبانی شده و خودش را در یک وضعیت غیر قابل پیش بینی قرار می دهد.

ویژگی های شخصیتی خاص: او احساسی، دلسوز، صمیمی، عاقل و بسیار مشتاق به کمک به دیگران است .او دوستانش را دوست داشته و برای روابط دوستی بسیار ارزش قائل است. اما سرش را در مقابل هر دستوری خم نمی کند. او تمیزی و نظم را دوست دارد. او به محبت و توجه نیاز دارد و اگر نادیده انگاشته شود یا تحقیر گردد، افسرده و غمگین گشته و بدبینی تمام خصوصیات مثبت اش را از بین می برد.

Aquarius MAN


شغل و حرفه:
آکواریوس یک برج هوایی بوده .بومی در ادبیات، فلسفه و مطالعات اسرارآمیز (سری)، بسیار عالی می باشد .او ممکن است یک باستان شناس، منجم، برنامه نویس کامپیوتر، برقکار، مهندس موتورهای برقی یا دانشمند باشد. گاهی نیز او عضو ارتش، تیم آتش نشانی یا سازمان های نظامی می گردد .بهمنی ها اگر طالعشون آسیب دیده باشه گاهی مردم رو به خانواده شون ترجیح میدن.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*