آموزش استرولوژی ۳ – اسفند – حوت – Picses

اسفند

دوازدهمین برج دایره البروج در محدوده ی ۳۳۰تا ۳۶۰درجه.

خصوصیات کلی برج اسفند – حوت – Picses


عنصر : آب
سیاره ی حاکم : مشتری
نوع :دوگانه


Picsesکلیات:


بومی راستگو، شجاع، پولدار (روزی مند)، بخشنده، مهربان و مقدس است او بسیار عاقل و موقر است.
او صلح، آرامش و هارمونی را دوست داشته و از اختلاف و درگیری اجتناب می کند.


او غذاهای خوب، لباس های خوب و جواهرات را دوست دارد . او بسیار عرفی بوده و برای سنن قدیمی و عرف های قومی ارزش قائل است .او حساس و متعصب است. جاه طلب بوده و دوست دارد که بر دیگران حاکمیت داشته باشد.
بسیار حریص می باشد .او تاریخ و کتاب های مقدس را دوست دارد .گاها ً او با خ ّست خرج می کند و نسبتا ً اقتصادی هزینه می نماید.
به خاطر برج دوگانه فاقد اعتماد به نفس بوده و می تواند برای مدت طولانی مردد باقی بماند.


Picses


ظاهر و سیما:


آرام و جذاب با رنگ بور دارای قد متوسط و اندام متناسب. شانه های گرد، سر بزرگ، شکم بزرگ چشم های زیبا، موهای ابریشمی و لطیف با چهره ی گرد. ممکن است از مشکلات چشمی و گوشی رنج ببرد.


خصوصیات مثبت:بومی مذهبی و دوستدار عدالت است .دانشمند . مهربان، آبرومند و بسیار مشتاق به کمک به دیگران در پریشانی ها و تنگ دستی هاست. تا حدودی عاطفی بوده و نمی تواند حتی با کوچک ترین بحران ها مواجه شود .شهودی بوده و می تواند همسرش را از خود راضی نگه دارد .خوش شانس است. شغلش را دوست داشته و در شغلش از قوای ذهنی اش بهره می برد.
خصوصیات منفی:
او بی تصمیم (بی اراده و مردد)، فاقد اعتماد به نفس، عصبی، سرگردان و منگ است. او میل جنسی بسیار قدرتمندی دارد .اگر طالع آسیب دیده باشد به لذت های غیرمشروع جنسی علاقمند است
حیله گر، خودخواه و متقلب است. او در برابر دشمنان پنهان مراقب است .احتمالا ً از سرماخوردگی و سرفه رنج می برد.
Picses


ویژگی های شخصیتی خاص:طالع ۱۲یک برج آبی است و لذا بومی معاش و روزی اش را از ساحل دریا و شهرهای واقع شده بر ساحل رودخانه کسب می کند.
او قدرت بازیابی زیادی داشته و بنابراین به سرعت از بیماری های جدی ریکاوری می گردد. او مذهبی و خداترس بوده و تمام مشکلاتش را با نماز، سفرهای زیارتی و احسان به فقرا حل می کند.


Picsesشغل و حرفه:
بومی می تواند از طریق هنر، موسیقی، سینما، لاکچری، اقلام لوکس، اقلام آرایشی، عکاسی، عطر، هتل و اقلام جنسی منفعت کسب کند. او از طریق واردات و صادرات، تأمین آب، نوشیدنی های شیرین، اسکی، آبیاری، سدسازی و ساختن کشتی می تواند منفعت کسب کند.


او می تواند در شغل های سودمندانه ی مربوط به بیمارستان ها، زندان ها، پرستاری خانگی و رستوران ها مشغول به کار شود.

ایمان غریب

هر افسانه ای در این ره بود روزی داستانکی کوتاه ... ایمان - عاشق متافیزیک

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*